دانلود FaceApp 1.0.265 برنامه فیس اپ برای آیفون کامپیوتر ویندوز

دانلود FaceApp 1.0.265 برنامه فیس اپ برای آیفون کامپیوتر ویندوز

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

دانلود FaceApp 1.0.265 برنامه فیس اپ برای آیفون کامپیوتر ویندوز

آپدیت جدید منتشر شد !

 

فیس اپ

 

فیس اپ FaceApp نرم افزاری از استودیوی Wireless Lab است که می تواند با استفاده از هوش مصنوعی و با یک لمس چهره شما را تغییر دهید. توسط این برنامه می توانید چهره خود را به شکل جنس مخالف خود مشاهده کنید و یا چهره تان را پیر یا جوان تر کنید. قابلیت تغییر جنسیت یکی از جالب ترین ویژگی های این برنامه است که اگر پسر باشید چهره شما را تبدیل به چهره دختر و اگر دختر باشید چهره شما را به پسر تغییر خواهد داد. این برنامه جذاب با استفاده از هوش مصنوعی بالای خود میتواند چهره شما را به صورت بسیار زیبا و دقیق تغییر دهد و شما را شگفت زده کند. شما توسط این برنامه جالب میتوانید به راحتی چهره خود را به شکل جنس مخالف تغییر دهید و یا خود را پیر یا جوان تر کنید. برنامه دارای فیلتر های مختلف و جالبی می باشد، مثلا با ترکیب کردن ویژگی های صورت حتی می توانید یک دهان بسته را به یک لبخندی که دندان در آن مشخص می باشد تبدیل کنید.

 

ویژگی های نرم افزار FaceApp اندروید:

– افزودن لبخند زیبا
– مشاهده چهره جوان تر یا مسن تر خود
– جذاب تر شدن
– تغییر جنسیت
– استفاده از هوش مصنوعی
– و …

 

 

آموزش نصب FaceApp For PC :

دوستان همانطور که گفتیم FaceApp نسخه کامپیوتر وجود ندارد و تنها را استفاده از شبیه ساز اندروید در کامپیوتر می باشد. شبیه ساز اندروید چیست ؟ یک نرم افزار کاربردی هست که با نصب ان در کامپیوتر می توانید برنامه های اندروید را در ان نصب کنید !

ابتدا شبیه ساز زیر رو نصب کنید

لینک دانلود nox app player : دانلود

پس از نصب نوکس اپ پلیر شما میتوانید نسخه اندروید FaceApp را دانلود کنید و با یک دبل کلیک بر روی فایل FaceApp به صورت اتوماتیک در کامپیوتر خود نصب کنید

لینک دانلود FaceApp : دانلود

آموزش تمام شد !

لینک دانلود نسخه آیفون : دانلود

۲ انار