آموزش رفع بلاک و ریپورت شدن در لایک کامنت فالو اینستاگرام

آموزش رفع بلاک و ریپورت شدن در لایک کامنت فالو اینستاگرام

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آموزش رفع بلاک و ریپورت شدن در لایک کامنت فالو اینستاگرام

رفع بلاک در اینستاگرام

اختصاصی وبسایت انار

 

آموزش رفع بلاک و ریپورت شدن

 

 

حتما تمامی شما دوستان عزیز که رورانه ساعت ها وقت خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام میگذرانید با مشکلاتی نظیر عدم گذاشتن کامنت و لایک نشدن تصاویر و عدم توانایی فالو کردن داشته اند. امروز ما پاسخی برای تمامی سوالات زیر که مرتبط با این موضوع می باشد میدهیم. اول توضیح کوتاهی بدهیم در عنوان ” رفع بلاک در اینستاگرام ” هر گونه فعالیت بیش از حد در این برنامه این مشکل را به وجود می اورد. اینستاگرام در لایک ” فالو ” انفالو ” کامنت ” محدودیت دارد. پس هرگز در یک روز یا یک ساعت بیش از حد این اعمال را انجام ندهید. برای خواندن آموزش رفع بلاک و ریپورت به ادامه مطلب این پست از وبسایت انار مراجعه کنید.

 

مشکل کامنت گذاشتن در اینستاگرام :

علت گذاشتن کامنت بیش از حد در یک بازه زمانی میباشد. خوشبختانه این نوع بلاک و ریپورت بعد از ساعاتی درست میشود و جای نگرانی ندارد.

 

 

فالو نشدن در اینستاگرام :

در این مورد دو علت وجود دارد. یکی اینکه ممکن است فالویینگ شما ۷۵۰۰ نفر رسیده باشد در این صورت نمی توانید فالو کنید . مورد دوم فالو کردن بیش از حد در یک ساعت یا در یک روز این بلاک را به ارمغان می اورد . رفع بلاک اصلا در این نوع رپیورت مشخص نیست ممکن است ۱۲ ساعت ۱ روز یا یک هفته یا چند ماه به طول انجامد. قبل از اینکه به این نوع ریپورت دچار شوید از فالو کردن بیش از حد خودداری کنید.

 

رفع بلاک لایک در اینستاگرام :

علت اصلی این بلاک لایک کردن با سرعت بالا و تعداد بالای لایک در یک ساعت یا یک روز می باشد ! پس لایک های خود را کنترل شده بزنید.

 

 

مشکل انفالو نشدن در اینستاگرام :

این مورد نیز مثل موارد قبل می باشد . پس زیاد انفالو نکنید ! پیشنهاد بنده ساعتی ۷۰ تا ۱۰۰ نفر می باشد

۱ انار