دانلود Mary Kay Virtual Makeover 4.3.6 برنامه آرایشگاه مجازی برای اندروید

دانلود Mary Kay Virtual Makeover 4.3.6 برنامه آرایشگاه مجازی برای اندروید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دانلود Mary Kay Virtual Makeover 4.3.6 برنامه آرایشگاه مجازی برای اندروید

Mary Kay

Mary Kay

 

 

Mary Kay Virtual Makeover اپلیکیشنی برای گریم و ترکیب اجزای مختلف صورت در اندروید است. برای شروع کار کافیست عکسی را از دوربین یا گالری وارد برنامه کرده و یا از بین مدلهای موجود یکی را انتخاب کنید. کاربران عزیز توجه داشته باشید که برای استفاده از تمام قابلیتهای این اپلیکیشن نیازمند اتصال به اینترنت هستید. آیا دوست دارید چشمان و صورت خود را آرایش کنید و ظاهر خود را به طور کلی تغییر دهید ؟ اگر این طور است پیشنهاد می کنیم که حتما از نرم افزار Mary Kay Virtual Makeover استفاده نمایید . یک عکس را از گالری گوشی اندرویدی خود انتخاب کنید و سپس آن را به برنامه ببرید و سپس عملیات سفارشی سازی را انجام دهید .

پس از اتمام کار قادر خواهید بود شاهکار هنری خود را در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک ، تویتر ، یوتیوب ، ایمیل و حتی ام ام اس با دوستان به اشتراک بگذارید و در شادی های یکدیگر شرکت نمایید . اپلیکیشنی برای گریم و ترکیب اجزای مختلف صورت در اندروید است. برای شروع کار کافیست عکسی را از دوربین یا گالری وارد برنامه کرده و یا از بین مدلهای موجود یکی را انتخاب کنید.
کاربران عزیز توجه داشته باشید که برای استفاده از تمام قابلیتهای این اپلیکیشن نیازمند اتصال به اینترنت هستید. یکی از عکس‌های خودتان یا عکس‌های موجود در برنامه را انتخاب کنید و آرایش آن را تغییر دهید و از تغییر خود شگفت‌زده شوید. ببینید که چه رنگ آرایشی به شما می‌اید.

 

ویژگی های برنامه Mary Kay Virtual Makeover اندروید:

  • گریم عکسهای شخصی یا عکس مدلها
  • صدها ترکیب مختلف برای استایل و رنگ مو
  • آرایش چشمها و لب
  • نمایش پیشنهادها برای مناسبت های خاص
  • قرار دادن چهره گریم شده بر روی جلد “The Look” و به اشتراک گذاری با دوستان
  • به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • امکان ذخیره سازی چهره ها برای مشاهده در دفعات بعدی

 

۰ امتیاز اناری دهید