دانلود RingID 4.3.5 مسنجر رینگ ایدی برای اندروید

دانلود RingID 4.3.5 مسنجر رینگ ایدی برای اندروید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دانلود RingID 4.3.5 مسنجر رینگ ایدی برای اندروید

پیام رسان آنلاین رینگ ای دی RingID با امکان تماس صوتی و تصویری

ringID - Free Video Call & Chat 4.3.4 رینگ آی دی یک برنامه مسنجر جدید می باشد که به تازگی برای اندروید منتشر شده است که بوسیله آن میتوانید با دوستان خود تماس های صوتی و تصویری بصورت مستقیم برقرار کرده و پیام های نامحدودی را برای آنها ارسال کنید. نرم افزار رینگ آی دی که تشابه زیادی به برنامه تلگرام داشته دارای قابلیت چت خصوصی بوده که میتواند خیالتان را بابت حفظ حریم خصوصی شما رعایت کند و پیام ها و عکس ها و فیلم های شما را محافظت کرده و در زمان مشخصی نیز آنها را پاک کند. اپلیکیشن ringID دارای هزاران برچسب ها و استیکرهای جذاب و رنگارنگ بوده که میتوانید در چت های خود از آنها برای ارسال به دوستانتان کمک بگیرید. این نرم افزار همچنین دارای ایجاد گروه (Circle) می باشد که میتوانید دوستان و حتی غریبه ها را آنجا دعوت کرده و تمامی چیزهای مورد علاقه خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

ringID – Free Video Call & Chat رینگ آی دی یک برنامه مسنجر جدید می باشد که به تازگی برای اندروید منتشر شده است که بوسیله آن میتوانید با دوستان خود تماس های صوتی و تصویری بصورت مستقیم برقرار کرده و پیام های نامحدودی را برای آنها ارسال کنید. نرم افزار رینگ آی دی که تشابه زیادی به برنامه تلگرام داشته دارای قابلیت چت خصوصی بوده که میتواند خیالتان را بابت حفظ حریم خصوصی شما رعایت کند و پیام ها و عکس ها و فیلم های شما را محافظت کرده و در زمان مشخصی نیز آنها را پاک کند. اپلیکیشن ringID دارای هزاران برچسب ها و استیکرهای جذاب و رنگارنگ بوده که میتوانید در چت های خود از آنها برای ارسال به دوستانتان کمک بگیرید. این نرم افزار همچنین دارای ایجاد گروه (Circle) می باشد که میتوانید دوستان و حتی غریبه ها را آنجا دعوت کرده و تمامی چیزهای مورد علاقه خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

ویژگی های برنامه ringID اندروید:

  • قابلیت ایجاد تماس های ویدئویی متناسب با سرعت اینترنت های مختلف
  • چت خصوصی با قابلیت تنظیم زمان انقضاء برای پیام ها ، تصاویر و فیلم ها در محیط چت
  • کنترل مجوز دسترسی برای دوستان بصورت کاملا مجزا برای دسترسی به تماس، چت و اخبار سایت.
  • دارای شناسه منحصر بفرد برای راحتی برای جستجو دوستان و امنیت برای بازیابی حساب شما
  • قابلیت ایجاد تماس صوتی با کیفیت بسیار بالا بوسیله ۳G , WiFi و حتی ۲G
  • دارای هزاران برچسب مختلف و زیبا در دسته بندی های گوناگون
  • قابلیت ایجاد گروه (Circle) و دعوت از دوستان و حتی غریبه ها برای اشتراک گذاری
  • دارای قابلیت به اشتراک گذاری چند گانه ای
  • و…

 

توجه :این پیام رسان از نظر ارسال پیام های متنی نیز دارای ویژگی های مختلفی نظیر استیکرها، ایموجی های زیبایی است که می تواند ارتباط شما با دوستانتان را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.

۵ انار

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،