دانلود Servicely 5.0 نسخه جدید نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا برای اندروید

دانلود Servicely 5.0 نسخه جدید نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا برای اندروید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دانلود Servicely 5.0 نسخه جدید نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا برای اندروید

نسخه جدید رسید!

Servicely

Servicely

 

حتما برای شما نیز پیش آمده است در شب و قبل از خواب شارژ اسمارت فون خود را بررسی کرده و صبح پس از بیداری و چک کردن میزان شارژ متوجه می شوید که تقریبا ۵۰ درصد از آن کم شده است! همان طور که خود نیز می دانید دلیل این کاهش شارژ، برنامه های در حال اجرای پس زمینه می باشند که به میزان قابل توجهی منابع دیوایس را اشغال می کنند و باعث می شوند که باتری زیادی مصرف شود. راه های مختلفی برای متوقف سازی برنامه های پس زمینه وجود دارد که در اغلب آن ها اپلیکیشن دوباره فعال میشوند و منابع را اشغال می کند. اگر از این مشکل رنج می برید و دستگاه شما روت شده است پس با ما همراه باشید.

عنوان برنامه ای خاص در زمینه ی مدیریت برنامه های در حال اجرای پس زمینه مخصوص دستگاه های هوشمند اندروید می باشد که توسط Francisco Franco توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. تا با خاموش کردن صفحه نمایش دیوایس تمامی فعالیت های انتخابی متوقف شوند و مطمئن شوید که هیچ کدام از آن ها دیگر اجرا نخواهند شد. همه چیز در دست شماست و قادر خواهید بود به دلخواه خود برخی از خدمات را فعال کنید و یا برخی دیگر را غیر فعال سازید. علاوه بر این، اپلیکیشن ذکر شده دارای یک تابع دوره ای می باشد که در بازه های زمانی مشخص شده تنها توجه داشته باشید که Servicely یک اپلیکیشن سیستمی است و در صورت استفاده ی نادرست می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به دستگاهتان وارد سازد.

 

ویژگی های برنامه Servicely Full اندروید:

  • تنها کافیست انتخاب کنید که چه برنامه هایی نیاز است به خواب بروند
  • قادر خواهید بود به دلخواه خود برخی از خدمات را فعال کنید
  • یک اپلیکیشن سیستمی اس
  • دارای یک تابع دوره ای می باشد که در بازه های زمانی مشخص شده
  • توسط شما فعالیت های دستگاه را بررسی کرده تا در صورت بروز هر گونه خطا در زمینه ی متوقف سازی برنامه ها و یا اجرای مداومشان، آن ها را برطرف نماید.

 

۱ انار