دانلود TAP30 تپ‌ سی درخواست آنلاین تاكسی برای اندروید

دانلود TAP30 تپ‌ سی درخواست آنلاین تاکسی برای اندروید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دانلود ۲٫۰٫۰ TAP30 تپ‌ سی درخواست آنلاین تاکسی برای اندروید

تپ‌ سی

تپ‌ سی

 

 

تپ‌سی(TAP30) سامانه ی هوشمند درخواست تاکسی است که در حال حاضر در شهرهای تهران،کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز خدمات خود را ارائه می‌دهد. تپ‌سی از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران(رانندگان) مرتبط می‌سازد. شما به راحتی می‌توانید در هر زمانی از طول روز درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را حتی در مسیرهای داخل طرح ترافیک تجربه کنید. تپ‌سی دارای سه نوع سرویس متفاوت شامل عادی، پرایم(ویژه ی بانوان) و پرو(تشریفاتی) است که شما می‌توانید از بین آن‌ها سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. در پایان سفر با امتیازدهی به راننده ی خود میزان رضایت از سفر را اعلام کرده و تیم تپ‌سی را در بهبود امور یاری دهید.

با پیشرفت تکنولوژی می توان کارهای بیشتری را از طریق اینترنت انجام داد و در واقع زندگی آنلاین را بیشتر به چشم دید. یکی از این موارد نرم افزار TAP30 است که یک برنامه جامع و کامل برای سرویس دهی تاکسی است. با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی و تنها به چند لمس بر روی صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود درخواست تاکسی کرده و با بیشترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن، از خدمات این برنامه استفاده کنید. حتی نیازی نیست پول نقد همراه داشته باشید و می توانید از طریق برنامه به صورت آنلاین، هزینه جا به جایی خود را پرداخت نمایید. طرز کار و نحوه استفاده از این برنامه نیز بسیار ساده است و تنها باید مبدأ و مقصد خود را از نقشه ای که در نرم افزار طراحی شده است انتخاب کنید.

مراحل استفاده از تپ‌سی :

  • مبدا و مقصد خود را روی نقشه تعیین کنید.
  • نوع پرداخت خود را مشخص کنید. (نقدی یا اعتباری)
  • درخواست سفر دهید.
  • با اطلاعات راننده ی خود آشنا شوید و در صورت تمایل تماس بگیرید.
  • سفر راحتی را با تپ‌سی تجربه کنید. (در طول سفر قابلیت دنبال کردن مسیر خودرو تپ‌سی و همچنین اضافه کردن مقصد دوم وجود دارد).
  • در پایان سفر به راننده ی خود امتیاز دهید.شهرهای فعال: تهران،کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز
  • و…

۰ امتیاز اناری دهید